Szkolne aktualności

teatr KopiowanieSpotkanie z Panią Teatrzyk
Dla dzieci trzeba tworzyć tak samo jak dla dorosłych, tylko lepiej. Do tej maksymy zastosowała  się Pani Klaudia Kąca-Jasic, która gościła w naszej szkole 16 października 2018r. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na wizytę Pani Klaudii i jej teatrzyku. Tym razem dzieci mogły obejrzeć przedstawienie pt. „Przygody w Dolinie Muminków”.
W wielkim skupieniu, śledziły rozterki Muminka. Główny bohater czuł się osamotniony, nikt nie miał dla niego czasu a postacie otaczające go wprowadzały nerwową atmosferę pełną niedomówień. Na szczęście przygody Muminka zakończyły się szczęśliwie z morałem, że nie warto słuchać podszeptów innych. Na koniec, jak po każdym spektaklu, mogliśmy z bliska poznać wszystkich bohaterów. Pani Klaudio, dziękujemy za przybycie i już czekamy na kolejne nasze spotkanie.
Jolanta Król