pilkarska kadra zceka Kopiowanie"Piłkarska Kadra Czeka"
Nasza szkoła drugi raz z rzędu jest organizatorem ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dziewcząt eliminacji strefy IV. Na boisku w Rakoszycach 9 maja odbył się turniej w którym do rywalizacji przystąpił trzy drużyny SP PROCHOWICE, POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA, oraz gospodarze zawodów SP RAKOSZYCE.
Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Inauguracyjny mecz rozegrały zespoły z Rakoszyc i Środy Ślaskiej, rywalizacja zakończyła się sprawiedliwym podziałem pkt. W drugim spotkaniu turnieju zmierzyły się zespoły Prochowic i Środy. Drużyna z naszego powiatu wysoko pokonała gości z Prochowic, wynik 6-0 . Zespół z Radoszyc chcąc myśleć o wyjeździe na finał wojewódzki , musiał bardzo wysoko pokonać zespół z Prochowic. Udało się, mecz zakończył się wynikiem 8-0.
Z pośród dziewczyn wybrano najlepsza zawodniczkę Klaudia Majczak reprezentantka Polonii Środa Śląska, oraz najlepsza bramkarkę Z SP Rakoszyce – Katarzyne Witoń,
Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim 9 czerwca