plywanie KopiowanieVI Mistrzostwa Powiatu Średzkiego
w pływaniu.
Zawody odbyły 06.04.2018 w godz. 9 -12 na basenie Średzkiego Parku Wodnego. W zawodach uczestniczyło 86 uczniów z 8 szkół podstawowych i gimnazjalnych. Medale dla uczestników ufundował Urząd Miejski w Środzie Śląskiej, dyplomy – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej a nagrody rzeczowe „DECATHLON”. Gościem specjalnym był reprezentant Polski w pływaniu, medalista Mistrzostw Europy Paweł Werner.
Reprezentanci naszej szkoły dzielnie i skutecznie rywalizowali na średzkiej pływalni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrych startów, ustanowienia nowych rekordów własnych i szkolnych a w szczególności gratulujemy zdobytych medali Julia Chichłowska drugie miejsce styl klasyczny, Jakub Kroczak drugie miejsce styl dowolny na dystansie 25m oraz pierwszego miejsca w stylu grzbietowym.